VINN STEP-UP DRØMMEWEEKEND I OSLO





Neste helg har filmen «Step up ? All in» i 3D premiere,  og i den anledning holder jeg en konkurranse hvor en heldig leser får ta med seg en venn på en STEP UP-drømmeweekend i Oslo med hotellopphold!

Premien:

Vinneren sjekker inn på superkule Comfort Xpress i Oslo sentrum lørdag 16. august sammen med en venn, hvor goodiebags med overraskelser ligger på rommet. Deretter venter privattime med noen av Norges dyktigste instruktører i Streetdance/Wacking på dere hos Subsdans. Kanskje dere danker ut «The Mob» crewet i filmen «Step up ? All in»? Det finner dere ut når dere ser filmen i 3D samme kveld!!

Q: digger du dansefilmer? Har du lyst til å vinne drømmeweekend i Oslo?

Delta ved å legge igjen Navn+ Epost i kommentarfeltet!

PS: jeg holder den samme konkurransen på instagram, delta begge steder for dobbel vinnersjanse. Vinneren trekkes på SØNDAG! (reiseutgifter er ikke inkludert i premien, er du ikke gammel nok til å reise alene har du mulighet til å ha med en foresatt istedenfor en venn, filmen har 12 års aldersgrense)

 

80 kommentarer

Mathias Folke Nordby

11.08.2014 kl.13:17

Ønsker deg en super duper fin uke ! :) <3

Rebekkarinnan

11.08.2014 kl.13:25

Rebekka Sofie Rinnan

rebekka.sofie@hotmail.com

Dette høres utrolig bra ut :-)

Lirie

11.08.2014 kl.13:28

Lirie Osmani

Lirie_osmani@hotmail,com

Lirie

11.08.2014 kl.13:31

vinneren trekkes på søndag? det er jo den 17..? og alt dette skjer på lørdag 16.08

haha, er ikke det litt feil å trekke vinneren på søndag da? :)

11.08.2014 kl.13:32

Ingrid Helene Einervold Fosmark

Ingrid.einervold@hotmail.com

minlangehistorie

11.08.2014 kl.13:33

Maren Ensrud

marenkri-95@hotmail.com :)

Navina

11.08.2014 kl.13:38

Navina Nanthakumar

Navina2000@hotmail.com

11.08.2014 kl.13:39

Martine Andreassen

martineandreassen@gmail.com ❤️

Marte

11.08.2014 kl.13:40

marteberntsen@gmail.com :)

Stine

11.08.2014 kl.13:43

Stine Bakke

Stine-bakke@outlook.com

Yasmin Hadafow

11.08.2014 kl.13:47

Yasmin Hadafow :)

yasminhadafow@gmail.com

Sara

11.08.2014 kl.13:49

Sara Krugerud

Sara.krugerud@hotmail.com

Henriette

11.08.2014 kl.13:51

Henriette Bråthen

Henriettebraathen02@gmail.com

Håper jeg vinner, jeg er en av de uheldige menneskene som aldri vinner noen ting ..

Lykke til alle sammen!

Tale

11.08.2014 kl.13:51

Tale Søfting

tale_1998@hotmail.com

Andrea

11.08.2014 kl.13:52

Andrea Hustad

Andrea-ero@hotmail.com

Thea

11.08.2014 kl.13:53

Åhh hadde vært hærlig å vinne!

Janne Bekken

11.08.2014 kl.13:53

Janne Bekken, jannebekken@hotmail.com

Marianne

11.08.2014 kl.13:58

Marianne

Marianne.1997@hotmail.com

Agnes

11.08.2014 kl.14:01

Agnesslotvik@hotmail.com

Sofie

11.08.2014 kl.14:10

Jeg elsker dansefilmer, og jeg har sett alle jeg noen gang har funnet.

jeg har danset i åtte år, og det hadde vært så gøy å kunne fått vært med på dette!

Med tanke på at jeg bor i Bergen, så hadde en drømmeweekend i Oslo vær fantastisk og spennende!

Lykke til folkens!

Sofie Suzanne

sofieopdav@gmail.com

Jlb - Jannelb

11.08.2014 kl.14:22

Åjaaaa, det må være drømmen å ta med kjæresten på slike dansetimer da vi begge er like glad i å danse! janne.lb@hotmail.com :-)

Serine

11.08.2014 kl.14:29

Serine Mikkelsen

Serine.mikkelsen@hotmail.com

Stine

11.08.2014 kl.14:32

Stine Reime Knudsen

s-ti-ne@hotmail.com

Kari Halvorsen

11.08.2014 kl.14:39

Kari Halvorsen

kari-h@hotmail.com

Julie granum

11.08.2014 kl.14:40

Julie granum| juliegranum@outlook.com

Vigdis

11.08.2014 kl.14:46

Elsker dansefilmer! <3

Vigdis Johnsen

vigdis_johnsen@hotmail.com

Jeanett Grinden

11.08.2014 kl.15:19

Jeanett Grinden

jeanettgrinden@hotmail.com

Rikke

11.08.2014 kl.15:24

Rikke

rikkesyversen@gmail.com

Serin

11.08.2014 kl.15:55

Serin Abrahamsen

Serinabraham@hotmail.com

Tuva

11.08.2014 kl.16:05

Tuva S Heimdal

Tuva.s.heimdal@hotmail.com

Oda

11.08.2014 kl.16:20

Oda Borge Sundby

odasundby@gmail.com

Veronika B. Minde

11.08.2014 kl.16:29

veronika.minde@live.no

Helene Alvestad

11.08.2014 kl.16:31

helenealvestad@hotmail.com

Elise

11.08.2014 kl.16:34

Elise Furu

elise_furu@hotmail.com

11.08.2014 kl.16:35

Isabel ingvoldstad

Isaing99@hotmail.com

Emma buyle

11.08.2014 kl.16:41

Emma buyle

Emma.buyle@gmail.com

Kristine

11.08.2014 kl.17:03

Kristine Sætre

Kristinesnoopy@hotmail.com

ANDREA DRAGSNES

11.08.2014 kl.17:09

andrea dragsnes

andreadragsnes@hotmail.com

eeeeelsker danse filmer!! synd jeg er for sein til å melde meg på, dette er den perfekte konkurransen for meg!

ANDREA DRAGSNES

11.08.2014 kl.17:25

kanskje jeg ikke var for sein lell :D

Christine U

11.08.2014 kl.17:40

Vil gjerne vinne, men det blir vell litt feil at du skal trekke vinneren på søndag, når du la det ut i dag og premien er på lørdag..?

Christine Ulsaker

cfu194@hotmail.com

Marte

11.08.2014 kl.17:45

Jeg er med!

Kristine Wiik

11.08.2014 kl.18:31

Kristine Wiik

kristinee96@hotmail.com

Hannah Thorsen

11.08.2014 kl.18:34

Hannah Formo Thorsen, hannah_ft@hotmail.no

11.08.2014 kl.18:55

Tiffany Jensen , tiffany6@hotmail.no

Julie granum

11.08.2014 kl.19:22

Julie granum | juliegranum@outlook.com

Mathilde

11.08.2014 kl.19:43

Mathilde Nærland

mmathilde@hotmail.com

Marthe

11.08.2014 kl.19:51

Marthe Næss

marthe_1995@hotmail.com

Marthine

11.08.2014 kl.20:24

Marthine

svendsbli@online.no

Ida Marie

11.08.2014 kl.20:43

Ida Andersen

Ida.aqua@gmail.com

Karoline H

11.08.2014 kl.21:03

Karoline Haugland

karobli97@hotmail.com

Kristine Alne

11.08.2014 kl.23:48

Kristine alne

Ragnhild.alne@haugnett.no

Rikke

11.08.2014 kl.23:55

Rikke Simonsen

rikkedans@hotmail.com

Eline

12.08.2014 kl.02:13

Eline Dale

eline.dale@hotmail.com

sunniva

12.08.2014 kl.07:39

!

Maria Bjerkmo Dahl

12.08.2014 kl.09:36

Mariabd@live.no

Nora

12.08.2014 kl.09:41

Nora Holm Ellingsen

nora.h.e@hotmail.no

Mari

12.08.2014 kl.10:18

:) e-post er i E-post feltet

12.08.2014 kl.10:23

Emilie981@live.no

Emilie Alsaker Mathiesen

Ingrid Aukner

12.08.2014 kl.11:03

😊

Vilde

12.08.2014 kl.11:35

Voulie@live.no

Frida Frivoll

12.08.2014 kl.12:08

Frida Frivoll

Frida-fri-00@hotmail.com

Kaisa Kristine

12.08.2014 kl.12:14

Kaisa Kristine Espevik :)

Tobby-kk@hotmail.com

Ingvild

12.08.2014 kl.15:14

Ingvild Sørnes

Ingvildsornes@hotmail.com

Elise

12.08.2014 kl.16:17

Elise Mork

elise.mork98@hotmail.com

Stine

12.08.2014 kl.16:20

Blir det ikke feil å trekke vinneren den 17 august ?

Kristine Jevnaker

12.08.2014 kl.17:36

Kristine Jevnaker, kristine.jevnaker@hotmail.no

Emma

12.08.2014 kl.18:15

Emma Kristiansen emma_m.k@hotmail.com

sunniva

12.08.2014 kl.19:25

sunniva isaksen

sunnivais@hotmail.com

Rebekka Strand

12.08.2014 kl.22:11

Rebekka Strand, rebekka1997@hotmail.com

:)

Anna

12.08.2014 kl.22:53

Anna Kessel

Anna.kessel@hotmail.com

Martine bergland

13.08.2014 kl.09:55

Har danset i 8 år med venninnen min Kristine.💗💗🌸🌸

Emilie

13.08.2014 kl.20:43

Emilie Alsaker Mathiesen

Emilie981@live.no

ANDREA DRAGSNES

13.08.2014 kl.22:27

andreadragsnes@hotmail.com

Victoria

13.08.2014 kl.23:20

Victoria

victoriaswilson@hotmail.no

anne louise sandgren

14.08.2014 kl.02:02

anne.sandgren@hotmail.com

Ina

14.08.2014 kl.12:50

Ina Snartland

Inamodesta@hotmail.com

Hilde mari

14.08.2014 kl.14:55

Hilde ågesen

Hilde.aagesen@gmail.com

Nora Butt

16.08.2014 kl.21:37

Norabutt@hotmail.com

Erik Ribsskog

18.08.2014 kl.21:58

Ei kiosk, på Sætre, i Buskerud, brøt meg ned, som barn.

Heidi

20.08.2014 kl.15:15

Heidi Schjerpen

heidischjerpen@yahoo.no

Gina Bakken

23.08.2014 kl.18:23

Gina Bakken Feragen

ginabfblogg@hotmail.com
Skriv en ny kommentar



Hallo! Jeg heter Fanny Andersen, er 18 år og er fra Oslo. Jeg blogger om hverdagen min, outfit's og mye annet. Håper dere vil følge med :) kontakt:


Kontakt
mail@hotmail.com



Design by
hits